Co tě napadne jako první, když se řekne zemědělství? Mnoho lidí má o farmaření předsudky, což ztěžuje přístup mladých lidí k téhle profesi.  Dnešní situace v zemědělství je však úplně jiná – vyjeď na projekt a zjisti vše o moderním světe farmaření a pěstování; o ekologických a udržitelných přístupech, o využití digitálních technologií i o možnostech samostatného podnikání.

Vyjeď s námi na mládežnickou výměnu do slovinského města Ormož od 20. do 27. října 2019. Získáš znalosti o tom, jak vypadá moderní svět zemědělství, jak si vypracovat dobrý business plán s marketingovou strategií. Obeznámíš se s pozitivními a fungujícími projekty a potkáš se s podobně naladěnými lidmi z Evropy.

Na projekt primárně hledáme lidi, kteří jsou mladí farmáři, studenti zemědělství nebo lidi se zájmem o udržitelné pěstování a farmářství. Je nutné mít základní znalost anglického jazyka. Přihlaš se vyplněním přihlášky nejpozději do 10. října. Víc o projektu, organizaci i plánovaných aktivitách se dozvíš v infopacku.

Projekt je podpořen granty Erasmus+. Jídlo a ubytování je hrazené, cestovné bude účastníkům zpětně proplaceno. Součástí projektu je i osobní setkání s členy Be International a ostatními účastníky v Brně, s cílem seznámení se mezi sebou, přípravy na projekt a následné evaluace. Za projekt vybíráme poplatek 400 Kč, který slouží k administraci projektu, k možnosti uspořádat setkání v Brně a k následné možnosti zorganizování navazující aktivity po skončení projektu za podpory Be International.