Sexismus je vážný problém, se kterým se potýká mnoho lidí a je třeba jej řešit. Zároveň je důležité věnovat se obětem násilí a zneužívání spojeného se sexismem.

Vyjeď na školení do Španělska, kde se naučíš jak zvýšit povědomí o tomto problému. Prohloubíš si znalosti o emocionálním managementu, který se využívá jako nástroj při práci s oběťmi násilí.

Školení potrvá od 20. do 28.11. 2021 ve španělském městečku Ramales de la Victoria v Kantábrii. Na projektu potkáš další mladé lidi z různých evropských zemí. Více informací a podmínky cestování spojené s COVID-19 najdeš v infopacku.

Hledáme dva účastníky*účastnice, nejlépe pracovníky*pracovnice s mládeží a lidi, kteří se zajímají o problematiku sexismu a rovnosti. Podmínkou je základní znalost angličtiny, ve které bude projekt probíhat. V případe zájmu se přihlas do 18. října prostřednictvím našeho formuláře. Po deadlinu tě zkontaktuje náš projektový tým a dá ti všechny podrobné informace.

Projekt je podpořen granty Erasmus+. Strava a ubytování jsou hrazené a výdaje za dopravu i COVID-19 testy budou účastníkům zpětně proplaceny. Za projekt vybíráme poplatek 400 Kč, který slouží k administraci projektu, k možnosti uspořádat setkání v Brně/online a k následné možnosti zorganizování navazujících aktivit po ukončení projektu za podpory Be International.