„Join us for a self-discovery journey of personal and social re-connection through art and nonformal education”

Jsi duší i tělem umělec či umělkyně? Tvoříš muziku, zpíváš, děláš divadlo, tancuješ, žongluješ, fotíš, natáčíš? Nebo děláš úplně něco jiného, co by se dalo definovat uměním, a rád by ses o to podělil*a s dalšími účastníky mezinárodní výměny mládeže?

Přihlas se na náš autorský projekt, jehož cílem je vytvořit uměleckou komunitu mladých lidí z různých koutů Evropy, jamovat společně za lepší svět, sdílet, učit se od sebe navzájem a také se znovu propojit na mezilidské úrovni po roce izolace ♥

Mezinárodní výměna mládeže Art Jammin se koná v termínu 22. – 31. července 2021 v Kaprálově mlýně u Brna a zúčastní se jí 30 mladých lidí z ČR, Maďarska, Lotyšska, Španělska a Holandska. Na projekt hledáme 5 českých účastníků/účastnic ve věku od 18 do 30 let, kteří mají nějaký umělecký koníček či zálibu a budou ho rádi sdílet s ostatními. Schopnost domluvit se anglicky (min. úroveň A2) podmínkou.

Než se rozhodneš přihlásit, přečti si také prosím pozorně infopack, kde najdeš hlavní informace k projektu a jeho náplni. Výměna mládeže bude hlavně o sdílení a společném tvoření programu, rozhodně nečekej pevně daný strukturovaný program.

Pokud splňuješ všechny body participant check-listu, který najdeš v infopacku, vyplň prosím pečlivě přihlášku. Čím detailněji, tím lépe. Deadline pro přihlášky je 31. května 2021. Na začátku června ti pak dáme vědět, zda jsi byl vybrán*a nebo ne.

Vedoucí české skupiny a organizátorkou projektu je naše lektorka Pavla Kolářová – pro případné dotazy a další informace ji prosím kontaktuj na email paj.kolarova@gmail.com.

Projekt je podpořen granty Erasmus+, účastnický poplatek není. Strava i ubytování jsou hrazené a výdaje za dopravu budou českým účastníkům zpětně proplaceny do výše 20 EUR. Případné výdaje (např. PCR testy), které budou potřeba v červenci pokrýt v souvislosti se setkáváním větších skupin a vládními covid opatřeními, neproplácíme.