Týmová spolupráce, efektivní komunikace, kreativní myšlení či řešení problémů s chladnou hlavou. To jsou dovednosti, které se hodí při každém projektu, který plánujete či každé práci, kterou děláte. Ve škole je však moc neučí, a proto je tady tréninkový kurz z dílny estonské organizace Shokkin s názvem CreaTeamity.

Na rozvíjení soft skills se nejlépe pracuje v inspirativním prostředí. Co takhle zkusit prostředí her? Na tréninkovém kurzu CreaTeamity propojíš herní vzdělávací metody s rozvojem soft skills. Zjistíš, jak se vzdělávat pomocí her, jak tvořit escape roomy i jiné vzdělávací hry a nakonec vytvoříš manuál plný herních vzdělávacích metod a aplikuješ je na lokální úrovni.

Hledáme tři účastnice nebo účastníky starší 18 let, kteří se domluví anglicky. Z kurzu si nejvíc odnesou lidi již aktivní ve vzdělávání, buď jako pracovnice a pracovníci s mládeží, učitelky a učitelé či dobrovolnice a dobrovolníci, nadšení do her. Více informací o kurzu najdeš v infopacku.

Je tohle něco přesně pro tebe? Nebo je to téma, o kterém si vždy chtěl*a vědět víc? Neváhej a vyplň přihlášku do 31. března!

Projekt je podpořen granty Erasmus+. Účastnický poplatek pro partnerskou organizaci Shokkin v Estonsku je 30€. Jídlo a ubytování je hrazené, cestovné do výši 275€ bude účastníkům zpětně proplaceno.

Součástí projektu je i osobní setkání s členy Be International a ostatními účastníky v Brně, s cílem vzájemného seznámení, přípravy na projekt a následné evaluace. Za projekt vybíráme poplatek 400 Kč, který slouží k administraci projektu, k možnosti uspořádat setkání v Brně a k následné možnosti zorganizování navazující aktivity po skončení projektu za podpory Be International.