Tanec jako poslání. Oddych, sebevyjádření a taky způsob, jak měnit svět.

Nedokážeš zůstat sedět, když slyšíš hudbu? Chceš se poznat nebo sdílet své taneční zkušenosti s mladými lidmi, kteří se účastní tanečních battlů v Berlíně, s lidmi z Lotyšska, kteří se zajímají o kontaktní improvizaci či s temperamentními Španěly, které baví nejen salsa?  Pak máme projekt přesně pro tebe!

Výměna mládeže Dance for Change potrvá od 23.9. do 1.10. 2019 a koná se nedaleko Brna. V ekologickém centru Švýcarna, obklopeni krásou moravské přírody, budeme zkoumat různé taneční styly a improvizační metody. Jak využít tanec k sebevyjádření a jako nástroj neverbální komunikace? To vše a mnohem více se dozvíš skrz metody neformálního vzdělávaní. Více informací najdeš v infopacku.

Hledáme tři účastníky nebo účastnice starší 18 let, nadšené do tance – začátečníky i pokročilé. Podmínkou je základní znalost angličtiny, ve které bude projekt probíhat. V případe zájmu neváhej a přihlas se prostřednictvím našeho formuláře do 31. 7. 2019. Po deadlinu tě zkontaktuje náš mezinárodní tým a dá ti všechny podrobné informace.

Projekt je podpořen granty Erasmus+. Jídlo, ubytování i cestovné je hrazené. Součástí projektu je i osobní setkání s členy Be International a ostatními účastníky v Brně, s cílem vzájemného seznámení, přípravy na projekt a následné evaluace. Za projekt vybíráme poplatek 400 Kč, který slouží k administraci projektu, k možnosti uspořádat setkání v Brně a k následné možnosti zorganizování navazující aktivity po skončení projektu za podpory Be International.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhej kontaktovat na Danceforchange19@gmail.com