Zapojení herních metod do vzdělávání již není žádná novinka. Ale bojovat tak proti radikalizaci? Ano!

Na školení Escape Radicalization 2.0 se dozvíš jak vyskládat únikovou hru, která se věnuje radikalizaci mladých lidí. Součástí programu bude i výroba takové únikovky a její vyzkoušení s lokální komunitou. V neposlední řadě poznáš inspirativní lidi z různých evropských zemí.

Školení Escape Radicalization 2.0 se bude konat v gruzínském Rustavi od 1. do 8. listopadu 2021. Více informací a podmínky cestování spojené s COVID-19 najdeš v infopacku.

Hledáme 3 účastníky*účastnice, nejlépe pracovníky*pracovnice s mládeží, dobrovolníky*dobrovolnice v organizacích, kteří*které pracují s rizikovými skupinami. Podmínkou je základní znalost angličtiny, ve které bude projekt probíhat. V případe zájmu se přihlas do 15. září prostřednictvím našeho formuláře. Po deadlinu tě zkontaktuje náš projektový tým a dá ti všechny podrobné informace.

Projekt je podpořen granty Erasmus+. Strava i ubytování jsou hrazené a výdaje za dopravu budou účastníkům zpětně proplaceny. Za projekt vybíráme poplatek 400 Kč, který slouží k administraci projektu, k možnosti uspořádat setkání v Brně/online a k následné možnosti zorganizování navazujících aktivit po ukončení projektu za podpory Be International.