Neformální vzdělávání využívá různé edukační metody a nebojí se experimentovat s novými technikami, jako je simulace nebo role play. Využívání her už není žádná novinka. Rychle zaujmou a mají potenciál řešit i vážnější sociální témata.

Vyjeď s námi na školení Game Zone do francouzského městečka Bidart, kde se naučíš využívat hry ve vzdělávání a při práci s mládeži. Budeš mít možnost vytvořit nové hry, které se zabývají sociálními problémy a odpovídají na potřeby cílový skupiny. Výstupem školení bude online booklet, který poslouží pracovníkům s mládeži využívat hry v neformálním vzdělávání a adresování sociálních témat.

Hledáme tři účastnice nebo účastníky starší 18 let, nejlépe pracující s mládeži nebo věnující se neformálnímu vzdělávání. Nejdůležitější je však odhodlání naučit se více o hrách, jako o metodě neformálního vzdělávání. Více o projektu najdeš v infopacku zde.

Jestli tě projekt zaujal, přihlas se prostřednictvím našeho formuláře do 17.2. 2020.

Projekt je podpořen granty Erasmus+. Jídlo a ubytování je hrazené, cestovné do výši 275€ bude účastníkům zpětně proplaceno.

Součástí projektu je i osobní setkání s členy Be International a ostatními účastníky v Brně, s cílem vzájemného seznámení, přípravy na projekt a následné evaluace. Za projekt vybíráme poplatek 400Kč, který slouží k administraci projektu, k možnosti uspořádat setkání v Brně a k následné možnosti zorganizování navazující aktivity po skončení projektu za podpory Be International.