Pracuješ ve vzdělávání nebo tě tato oblast zajímá? Chceš rozvíjet své znalosti v neformálních metodách? Chceš se dozvědět více o zapojení her do procesu učení? Pak je školení Games 4 SE přímo pro tebe!

Vyjeď s námi na školení na Kypr, kde se seznámíš s inovativními způsoby ve vzdělávání v oblasti sociálního podnikání, které pomáhá při tvorbě hodnot a řešení sociálních problémů.

Školení Games for Social Entrepreneurship potrvá od 17.09. do 22.09. 2021 v kyperské Larnace. Na projektu potkáš další mladé lidi z různých evropských zemí. Více informací a podmínky cestování spojené s COVID-19 najdeš v infopacku.

Hledáme tři účastníky nebo účastnice, nejlépe pracovníky a pracovnice s mládeží, dobrovolníky a dobrovolnice v organizacích a lidi, kteří se zajímají o inovace ve vzdělávání. Podmínkou je základní znalost angličtiny, ve které bude projekt probíhat. V případe zájmu se přihlas do 9. července prostřednictvím našeho formuláře. Po deadlinu tě zkontaktuje náš projektový tým a dá ti všechny podrobné informace.

Projekt je podpořen granty Erasmus+. Strava i ubytování jsou hrazené a výdaje za dopravu budou účastníkům zpětně proplaceny. Za projekt vybíráme poplatek 400 Kč, který slouží k administraci projektu, k možnosti uspořádat setkání v Brně/online a k následné možnosti zorganizování navazujících aktivit po ukončení projektu za podpory Be International.