Práce s mládeží v krizi je důležitá a o to víc náročná. Je proto nesmírně důležité, aby se tito mladí lidé dostali do kontaktu s lídry, kteří je budou umět motivovat a podporovat.

Vyjeď s námi na školení Leading Ladder do portugalské Aguiar de Beira a nauč se, jak se stát dobrým lídrem ve výměnách mládeže a jak lidi kolem sebe správě inspirovat.

Hledáme dvě účastnice nebo účastníky  starší 18 let, nejlépe pracující s mládeži nebo věnující se neformálnímu vzdělávání. Nejdůležitější je však odhodlání a motivace stát se skupinovým lídrem ve výměnách mládeže. Více o projektu najdeš v infopacku zde.

Jestli tě projekt zaujal, přihlaš se prostřednictví našeho formuláře do 29.8.2021.

Projekt je podpořen granty Erasmus+. Jídlo a ubytování je hrazené, cestovné do výši 360€ bude účastníkům zpětně proplaceno. 

Součástí projektu je i osobní setkání s členy Be International a ostatními účastníky v Brně, s cílem vzájemného seznámení, přípravy na projekt a následné evaluace. Za projekt vybíráme poplatek 400Kč, který slouží k administraci projektu, k možnosti uspořádat setkání v Brně a k následné možnosti zorganizování navazující aktivity po skončení projektu za podpory Be International.