Už tě nebaví používat technologie pouze pasivně a chceš se naučit, jak se správně používat? Tak vyjeď s námi na projekt Learning to code – Changing the world do Itálie, jehož hlavním cílem je naučit mladé lidi aktivně a zodpovědně používat technologie.

Naučíš se aktivně zacházet s technologiemi, vyzkoušíš si kódování a naučíš se, jak kompetentně spolupracovat. Školení ti taky pomůže se získáváním většího sebevědomí, usnadní ti definovat vlastní cíle a celkově ti pomůže získat dovednosti, které ti pomůžou s hledáním kvalitní práce v budoucnu.

Výměna mládeže proběhne v italském městě Caserta od 4. do 14. března 2022, AVP proběhne 2. a 3. března 2022. Přihlášku najdeš zde, čas na přihlášení máš do 12. ledna 2022.

Hledáme 6 účastníků*iček a 1 groupleadera ve věku od 18 do 23 let. Každý*á účastník*ice musí být naočkovaný proti Covidu-19. Více info najdeš v infopacku.

Projekt je podpořen granty Erasmus+. Strava a ubytování jsou hrazené a výdaje za dopravu i COVID-19 testy budou účastníkům zpětně proplaceny. Za projekt se vybírá poplatek 50€, který slouží k administraci projektu, k možnosti uspořádat setkání v Brně/online a k následné možnosti zorganizování navazujících aktivit po ukončení projektu za podpory Be International.