Všímáš si kolem sebe hate speech, diskriminace a vzestupu nacionalismu? Nelíbí se ti, že se tyto jevy stávají součástí každodenního života a ohrožují otevřenou společnost? Vzdělávej se v problematice lidských práv a aktivizuj se proti marginalizaci v společnosti!

Přihlas se na tréninkový kurz Mainstreaming Dignity do Gruzie! Objevíš vzdělávací metody o lidských právech a inovativní příklady z praxe a naučíš se čelit výzvám v této problematice. Na tréninku budou použity metody neformálního vzdělávání.

Hledáme dva účastníky starší 18 let, nejlépe pracující s mládeží, věnující se neformálnímu vzdělávání a odhodlané naučit se nové, inovativní metody vzdělávání. Více informací o projektu najdeš v infopacku zde.

Jestli tě projekt zaujal, přihlas se prostřednictvím našeho formuláře do 21. 7. 2018.

Projekt je podpořen granty Erasmus+. Jídlo a ubytování je hrazené, cestovné do výši 360 € bude účastníkům zpětně proplaceno. Součástí projektu je i osobní setkání s členy Be International a ostatními účastníky v Brně, s cílem vzájemného seznámení, přípravy na projekt a následné evaluace. Za projekt vybíráme poplatek 400 Kč, který slouží k administraci projektu, k možnosti uspořádat setkání v Brně a k následné možnosti zorganizování navazující aktivity po skončení projektu za podpory Be International.