Jednou z výhod neformálního vzdělávaní je, že se nebojí experimentovat, myslet mimo zaužívané chodníčky a využívat všemožné vzdělávací techniky, jako například hry! Ty mají skvělý potenciál zaujat mladé lidi a komunikovat i náročná témata, jako je klimatická změna, chudoba či řešení konfliktů dostupnou cestou.

Chtěl/a by ses dozvědět o různých přístupech a technikách, jak tvořit smysluplné vzdělávací hry? Tréninkový kurs Play Station v belgickém Bruselu je pak přesně pro tebe. Naučíš se, jak vybudovat zápletku, hrací mechanizmus a přidat i učící element. Nové znalosti ihned aplikuješ, výstupem kursu je vytvoření a otestovaní demo verze vzdělávací hry, kterou pak můžeš aplikovat ve své domovské organizaci!

Hledáme tři účastníky starší 18 let, nejlépe pracující s mládeží, věnující se neformálnímu vzdělávání a odhodlané naučit se více o hrách, jako o metodě neformálního vzdělávání. Více informací o projektu najdeš v infopacku zde.

Jestli tě projekt zaujal, přihlas se prostřednictvím našeho formuláře do 14.9. 2018.

Projekt je podpořen granty Erasmus+. Jídlo a ubytování je hrazené, cestovné do výši 275€ bude účastníkům zpětně proplaceno. Součástí projektu je i osobní setkání s členy Be International a ostatními účastníky v Brně, s cílem vzájemného seznámení, přípravy na projekt a následné evaluace. Za projekt vybíráme poplatek 400 Kč, který slouží k administraci projektu, k možnosti uspořádat setkání v Brně a k následné možnosti zorganizování navazující aktivity po skončení projektu za podpory Be International.