Chtěl*a bys uspořádat projekt, ale nevíš jak na to? Nebo si chceš zlepšit již nabyté schopnosti s plánováním? Vyjeď s námi na školení do španělské Cantabrie, kde se naučíš využívat metodu “Dragon Dreaming” při organizaci projektů.

Dragon Dreaming je přístup inspirovaný živými systémy a teorií chaosu, který se skládá ze čtyř částí – snění, plánovaní, realizace a oslava. Metoda je holistická, spojuje aspekty, které byli dlouho oddělované – logiku a intuici, teorii a praxi, myšlenky a akce. Dragon Dreaming je vysoce participativní a školení tak rozvine i tvoje soft skills jako je práce a komunikace v týmu.

Školení Youth creating opportunities together potrvá od 19.10. do 26.10. 2020 ve španělském městečku Ramales de la Victoria. Na projektu potkáš dalších 20 mladých lidí z různých evropských zemí. Více informací i podrobnější program najdeš v infopacku.

Hledáme dva účastníky nebo účastnice starší 18 let, nejlépe pracovníky a pracovnice s mládeží, dobrovolníky a dobrovolnice v organizacích a lidi nadšené do metody Dragon Dreaming. Podmínkou je základní znalost angličtiny, ve které bude projekt probíhat. V případe zájmu neváhej a přihlas se prostřednictvím našeho formuláře. Po deadlinu tě zkontaktuje náš projektový tým a dá ti všechny podrobné informace.

UPOZORNĚNÍ týkající se Covid-19: Situace v Cantabrii momentálně není riskantní. Doporučujeme však pozorně sledovat vývoj ve Španělsku a opatření spojená s Covid-19. Bližší informace spojené s cestováním dostanou účastníci a účastnice od našeho projektového týmu poté, co budou vybráni*y na projekt.

Projekt je podpořen granty Erasmus+. Jídlo, ubytování i cestovné je hrazené. Součástí projektu je i osobní setkání se členkami Be International a ostatními účastníky a účastnicemi v Brně, s cílem vzájemného seznámení, přípravy na projekt a následné evaluace. Za projekt vybíráme poplatek 400 Kč, který slouží k administraci projektu, k možnosti uspořádat setkání v Brně a k následné možnosti zorganizování navazující aktivity po skončení projektu za podpory Be International.