Snění, plánovaní, realizace a pak oslava! To jsou čtyři fáze metody Dragon Dreaming, která zlepší vaše strategické plánování a pomůže k rozvoji vašich organizací i projektů.

Dragon Dreaming je přístup inspirovaný živými systémy a teorií chaosu. Je holistický, spojuje aspekty, které byli dlouho oddělované – logiku a intuici, teorii a praxi, myšlenky a akce. Metoda je vysoce participativní a školení tak rozvine i vaše soft skills jako je práce a komunikace v týmu.

Školení Youth initiatives becoming sustainable potrvá od 2. – 11. 10. 2019 ve španělském městečku Ramales de la Victoria. V malebném zařízení Permacultura Cantabria se potká 20 nadšených lidí z deseti evropských zemí, aby se učili a navzájem sdíleli zkušenosti, motivace ale taky výzvy, kterým čelí. Více informací i podrobnější program najdeš v infopacku.

Hledáme dva účastníky nebo účastnice starší 18 let, nejlépe pracovníky a pracovnice s mládeží, dobrovolníky a dobrovolnice v organizacích a lidi nadšené do metody Dragon Dreaming. Podmínkou je základní znalost angličtiny, ve které bude projekt probíhat. V případe zájmu neváhej a přihlas se prostřednictvím našeho formuláře do 24. 9. 2019. Po deadlinu tě zkontaktuje náš mezinárodní tým a dá ti všechny podrobné informace.

Projekt je podpořen granty Erasmus+. Jídlo, ubytování i cestovné je hrazené. Součástí projektu je i osobní setkání se členkami Be International a ostatními účastníky a účastnicemi v Brně, s cílem vzájemného seznámení, přípravy na projekt a následné evaluace. Za projekt vybíráme poplatek 400 Kč, který slouží k administraci projektu, k možnosti uspořádat setkání v Brně a k následné možnosti zorganizování navazující aktivity po skončení projektu za podpory Be International.