Baví tě escape roomy? Chceš je hrát vždy a všude? Máme řešení – únikovky v krabici!

Pojď s námi objevovat možnosti neformálního vzdělávání. Máme pro tebe školení o game-based learningu, kde získáš kompetence ve tvorbě a využití únikových her ve vzdělávání. Naučíš se správně facilitovat a debrífovat. Pár her si zahraješ a tak vylepšíš jejich pravidla. A v neposlední řadě poznáš skvělé lidi a získáš přístup k četným zdrojům o neformálním vzdělávání.

Hledáme 4 účastníky*ce, ideální učitele*ky, pracovníky*ce s mládeží, sociální pracovníky*ce, lektory*ky a všechny, kteří chtějí zlepšovat vzdělávací procesy přes nové metody.

Školení proběhne 4.-10. července 2022 v ekologickém centru na Kaprálově Mlýně u Brna. Neváhej a přihlas se do 20. května 2022 zde.

Projekt je podpořen granty Erasmus+. Strava a ubytování jsou hrazené a výdaje za dopravu budou účastníkům zpětně proplaceny. Za projekt se vybírá poplatek 20€. Více informací o projektu najdeš v infopacku.

V případě jakýchkoliv dotazů, napiš na danynynik@gmail.com a odpovíme na všechny tvé dotazy.

. . .

Breakout Box vzniká ve spolupráci s partnery Shokkin Group a Tictet2Europe. Prohlédni si manuál, který je součástí projektu a získej náhled do světa únikových her.

Objev také portál playversity.co, kde najdeš články, zdroje a nápady na vzdělávací hry využívající game-based learning. Pár si jich můžeš hned objednat.