Project Description

Game based learning nás baví!

Tento termín určitě nevidíš na našich stránkách poprvé. Game based learning je zapájení herních metod do procesu učení. Můžou to být jakékoliv hry od počítačových her přes deskovky až po únikovky.

A právě únikovým hrám se věnuje náš nový manuál, který vznikl díky spolupráci s organizacemi Shokkin Group Estonia a Ticket2Europe na projektu Breakout Box. A nejsou to ledajaké únikovky.  Jsou to espace games, které jsou mobilní, můžou si je vyskládat učitelé*ky i pracovníci*ce s mládeží a využívat na svých hodinách či workshopech – prostě vzdělávací únikovky v krabici.

Manuál je rozdělen na více sekcí, které postupně procházejí od teorie únikových her přes jejich potenciál až k praktickým návodům jak takové únikovky postavit. Samozřejmě, nechybí tipy a triky jak takové hry správně facilitovat neboli hrát.

Manuál najdeš tady: Breakout Box: The Manual

Na projektu Breakout Box pilně pracujeme a můžeš se těšit na další zajímavé publikace, příspěvky nebo samotné vzdělávací únikové hry. Sleduj náš web, Facebook nebo @beinternationalngo na Instagramu!