Je to tak – rozšiřujeme svůj mediální a propagandistický tým! Instagramy, facebooky, video, fotky, organizování eventů. A k tomu všemu zkušenost s prací v neziskové organizaci, která tě vezme za hranice vzdělávání, mimo univerzitních učeben a přednáškových sálů.

Koho hledáme? Každého, kdo je ideálně v prvním až třetím ročníku studia, má pár hodin týdně, chce měnit svět kolem sebe a zkusit si například:

–        Lovit lajky či sbírat obsah na web a sociální sítě

–        Fotit nebo točit

–        Pracovat s grafikou

–        Organizovat eventy, od pravidelných až po guerillové

–        Spolupráci s médii

–        Propagaci na jarmarcích a různých jiných akcích

A co ti můžeme nabídnout my? Be International je brněnská vzdělávací organizace. Vedeme mladé lidi k angažovanosti, vysíláme je do zahraničí a zapojujeme je na lokální úrovni. Mezi naše témata patří aktívní občanství, lidská práva, interkulturní učení a mnohem víc. Baví nás inovace ve vzdělávání a netradiční přístupy.

Můžeme ti nabídnout:

–        Zahraniční zkušenost a přednostní účast na vzdělávacích aktivitách, které spoluorganizujeme

–        Zkušenost práce v neziskové organizaci

–        Kolektiv mladých lidí, kterým záleží na tom, co se děje v jejich okolí a chtějí se aktivně podílet na jeho změně k lepšímu

–        Zázemí v naší noře na Fakultě sociálních studií MU

–        Možnost ovlivňovat dění vevnitř organizace

–        Zapojeni do různých dalších aktivit, které organizujeme

Podmínkou je účast na přípravném workshopu, který proběhne 8. – 9. 4. a na kterém budeš mít možnost zkusit si, co by tě bavilo a zjistit, co všechno by zapojení obnášelo.

Jestli jsi se dostal/a až sem, stačí už jenom vyplnit krátký přihlašovací formulář (ideálně do 3. 4.) a jít do toho s námi!