Efektivní komunikace je ve světe neziskových organizací základ. Patříš mezi lidi, které se komunikací ve své organizaci zabývají? Be International připravuje kurz, díky kterému vylepšíš svoje znalosti v komunikaci s veřejností skrz sociální sítě nebo kampaně v marketingu a naučíš se je co nejlépe aplikovat v praxi.

Tréninkový kurs Communication in Action potrvá od 29.1. do 7.2. 2018 a koná se nedaleko Brna. V ekologickém centru Kaprálův mlýn se obklopeni krásou moravské přírody naučíme o komunikačních strategiích i interpersonální komunikaci skrze metody neformálního vzdělávaní. Více informací najdeš v infopacku.

Školení Communication in Action je podpořeno granty Erasmus+, jídlo a ubytování je hrazeno v rámci programu. Cestovné bude účastníkům proplaceno zpětně. Součástí projektu je i osobní setkání s členy Be International na předodjezdové a po projektové schůzce s cílem seznámení účastníků, přípravy na projekt a následné evaluace.

Podmínkou je znalost angličtiny, ve které bude kurs probíhat. V případe zájmu neváhej a vyplň přihlášku do konce týdne – 21. 1. 2018.