Divadlo nevšedních hrdinů uvádí na scénu témata a osobnosti, která dodnes vyvolávají v naší společnosti rozruch. Ve spolupráci s režisérem a dramaturgem Pavlem Baďurou uvedeme druhý díl dlouhodobého cyklu nevšedních “hrdinů”. Nevšední hrdinové všedních dnů, exkurze do tragikomické všednosti 20. století v Československu. Mýty, pověry, příběhy, povídačky a hrdinství v guláši české představivosti a zapomnětlivosti.

13. 12. 2011 v 19.30 uvedeme v atriu FSS premiéru druhého dílu s názvem Ota M. jde do nebe. Představíme osobnost Otakara Motejla, jeho životní postoje, zážitky a vzpomínky budou přeneseny do hry, která přiblíží jeho životní počínání. V následující debatě se zaměříme nejen na Otu M, ale také na dobu nečasu, ve které bravurně působil. Soudní procesy 80. let, zpolitizování nezávislého soudnictví, demokratická transformace a dekomunizace české společnosti budou diskutovány s váženými hosty.

Těšíme se na Vás!
Vaše Be International

Pokud si přejete dostávat informace o připravovaných aktivitách Be International na svůj email, kontaktujte nás na info@beinternational.cz. Děkujeme!