Přinášíme vám rovnou dva skvělé projekty v Baku!

“Youth in Democracy: Let’s go!” – an East-West training  course in Youth Work on how to foster Democratic Participation and Active Citizenship

16 – 22 November 2014 – Baku, Azerbaijan

Je pro demokracii důležité, aby mladí lidé byli aktivními občany?

Potřebuje, aby se o ni zasazovali na lokální úrovni?
A jakou roli v tom všem hraje neformální vzdělávání?
Nejen na tyto otázky dostanete odpověď na projektu v hlavním městě Ázerbajdžánu, v Baku. Budete mít možnost se potkat s mladými lidmi ze zemí, které se za demokratické rozhodně označit nedají a společně se učit, jakým způsobem můžete vy sami přispět k prosazování demokratických principů ve společnosti.
BeInternational hledá 2 účastníky, kteří se v termínu 16.-22. listopadu zúčastní tréninkového kurzu Youth in Democracy v rámci programu Erasmus+. Organizátoři hradí veškeré náklady na stravu a ubytování, cestovné do výše 530 euro také. Více informací k rozliknutí tady.
Na vaše přihlášky budeme čekat na emailu prihlasky@beinternational.cz do 23. října.

BAZZZOOKA! – an international training course on how to enhance the dissemination and visibility of youth projects, their impact and results

22-30 November 2014 – Baku, Azerbaijan

Jsi pracovník s mládeží, občanský aktivista, působíš v neziskovce nebo máš zkrátka potřebu měnit svět kolem sebe k lepšímu? Chceš, aby se o tvých aktivitách dozvědělo co nejvíce lidí? V dnešní době to však bez sociálních médií a znalostí PR praktik nejde! Na tréninkovém kurzu v kavkazské metropoli Baku se budeš moci podělit o své zkušenosti s dalšími účastníky z osmi zemí světa a společně se naučíte, jak efektivně propagovat svůj projekt!
BeInternational hledá 2 účastníky, kteří se v termínu 22.-30. listopadu zúčastní tréninkového kurzu Bazzzooka v rámci programu Erasmus+. Organizátoři hradí veškeré náklady na stravu a ubytování, cestovné hrazeno do výše 70 % ceny. Více informací k rozkliknutí tady.
Na vaše přihlášky budeme čekat na emailu prihlasky@beinternational.cz do 23. října.

 squirrels bazooka