Představuješ si za islámem jenom mešity, proroka Mohameda nebo Alláha, ale rád bys to změnil a dozvědel se něco víc? Jestli si teď v hlavě říkáš ano, skvěle! Máme projekt přesně pro tebe! Zjistíš v něm hodně o islámu i jeho mystickém a často neznámém odvětví sufismu. Za pomoci neformálního vzdělávání zbouráš své stereotypy a předsudky o islámu a naladíš se na kulturní vlnu sufismu.

 

Projekt s názvem Faith in the Future potrvá týden od 23. do 31. 1. 2018 na západě Spojeného království v krásným a poklidným centru ASHA. Pokud je ti víc než 18 let, tak neváhej a vyplň přihlášku: https://goo.gl/forms/RqGsIUQxgukqvBxH2 Podle přihlášky vybereme 4 účastníky, kteří pojedou na projekt. Čas na vyplnění přihlášky máš do 28.11. Další informace a program projektu najdeš tady v Infopacku.


Tréninkový kurz je podpořen granty Erasmus+. Jídlo a ubytování je hrazené, cestovné do výše 275€ bude účastníkům zpětně proplaceno. Součástí projektu je i osobní setkání s členy Be International a ostatními účastníky v Brně s cílem seznámení se mezi sebou, přípravy na projekt a následné evaluace. Za projekt vybíráme poplatek 400 Kč, který slouží k administraci projektu, k možnosti uspořádat setkání v Brně a k následné možnosti zorganizování návazné aktivity po skončení projektu za podpory Be International.