Dokázat čelit výzvám naší moderní doby je někdy těžké. Co ale může pomoci jsou vědomosti z jiných dob a jiných kultur. Tréninkový kurz o starověké čínské kultuře a náboženství Faith in the Future III. zlepší vaše vnímaní odlišných filozofických i kulturních tradic.

Vycestuj do Velké Británie mezi 18. – 26. dubnem 2018 a nauč se skrz neformální vzdělávaní o nejstarších čínských textech, taoismu a buddhismu. Díky organizaci ASHA zjistíš, jak si zařídit bydlení dle umění Feng Šui, vyzkoušíš si základy bojového umění Tai Chi a co přesně je ten Jin a Jang.

Na tréninkový kurs vysíláme 4 účastníky, přihlášku můžeš vyplnit tady.

Nejdůležitější je tvá motivace, ale požadujeme věk nad 18 let a dobrou znalost angličtiny. Na vyplnění přihlášky je čas do 5.2.2018!

Více o projektu zjistíš v tomto infopacku.

Tréninkový kurs je podpořen granty Erasmus+. Jídlo a ubytování je hrazené, cestovné do výše 275€ bude účastníkům zpětně proplaceno. Součástí projektu je i osobní setkání s členy Be International a ostatními účastníky v Brně s cílem seznámení se mezi sebou, přípravy na projekt a následné evaluace. Za projekt vybíráme poplatek 400 Kč, který slouží k administraci projektu, k možnosti uspořádat setkání v Brně a k následné možnosti zorganizování návazné aktivity po skončení projektu za podpory Be International.