Indie není jen dobré jídlo s kari omáčkou. Je to země bohatá na filosofické směry a mají v ní kořeny i dvě světová náboženství. Že ses budhismu a hinduismu ve škole věnoval/a sotva pár hodin? Tak to pojeď napravit na prosincový projekt Faith In The Future v Anglii, kde se dozvíš, jak velká škoda to byla!

 

Projekt potrvá týden (5.-13. 12 2017) v přírodou a klidem zahaleném centru ASHA. Pomocí neformálního vzdělávání tam máš šanci v sobě rozproudit touhu po mezináboženském dialogu. A to chceš!  Tak rychle vyplň přihlášku, čas máš do 11. 10: https://goo.gl/forms/HQoQh2ltl0aG0efn2. My z vás vybereme čtyři šťastlivce, kteří na projekt v prosinci odjedou.

 

Tréninkový kurz je podpořen granty Erasmus+. Jídlo a ubytování je hrazené, cestovné do výše 275€ bude účastníkům zpětně proplaceno. Součástí projektu je i osobní setkání s členy Be International a ostatními účastníky v Brně s cílem seznámení se mezi sebou, přípravy na projekt a následné evaluace. Za projekt vybíráme poplatek 400 Kč, který slouží k administraci projektu, k možnosti uspořádat setkání v Brně a k následné možnosti zorganizování návazné aktivity po skončení projektu za podpory Be International.