Zajímáš se o práci s mladými lidmi a rád hraješ různé hry? Tak tu máme tréninkový kurz programu Erasmus+ Games Laboratory for Youth Workers právě pro tebe! Do historického polského Krakova hledáme 3 účastníky, nejlépe pracující s mládeží neformálním vzdělávání, odhodlané naučit se nové, zábavné a inovativní metody vzdělávání.

Trénink je zaměřený především na neformální vzdělávání mládeže, jako vzdělávací prostředky využívá různé typy her s mottem VZDĚLÁVÁNÍ HROU. Můžete se těšit na různé praktické metody od workshopů, prezentací, her až po setkání s experty na hry. Víc informací o programu, ubytování a proplacení nákladů najdeš v  tomto infopacku.

Games Laboratory má za cíl obeznámit účastníky s metodou hry v neformálním vzdělávání a přiblížit obsah a strukturu tohoto nástroje v procesu vzdělávání.

Podmínkou účasti je komunikativní znalost angličtiny a zájem o dané téma.

Tréninkový kurz je podpořen granty Erasmus+, jídlo a ubytování je hrazeno v rámci programu. Cestovné do výše 180 EUR bude účastníkům proplaceno zpětně. Součástí projektu je I osobní setkání s členy Be International a ostatními účastníky projektu v Brně na předodjezdové a poprojektové schůzce s cílem seznámení účastníků, přípravy na projekt a následné evaluace.  Před účastí na projektu vybíráme poplatek 400 kč, který slouží k administraci projektu organizací Be International, a během tréninku je hostitelskou oragnizací vybírán účastnický poplatek 20 EUR.

V případě zájmu neváhej a vyplň přihlášku, čas máš do 21.1.2018: http://bit.ly/2lQuUfh.