Jídlo, vzdělávání a ekologické zemědělství. To zní jako ideální kombinace! Chtěl/a by ses dozvědět víc o ekologickém a udržitelném stravování, a zapojit se do projektů ochrany životného prostředí, ale nevíš, kde hledat informace? Máme pro tebe skvělou příležitost!

Po úspěšné mládežnické výměně Influence the Foodprint tu máme pokračování!

Vyjeď s námi na mládežnickou výměnu Influence the Foodprint II do německých Brém od 9.11. do 17.11.2019. Cílem je zvýšit povědomí o jídle, jeho konzumaci a budoucnosti zemědělství. Naučíš se, jak plánovat projekty k ochraně životního prostředí, jak identifikovat cílové skupiny a partnery, a jak tyto projekty realizovat.

Na projekt posíláme 5 účastníků nebo účastnic ve věku 16–30 let. Primárně hledáme lidi, kteří se zajímají o ekologické změny, chtějí změnit svůj vlastní životní styl a budou realizovat vlastní projekty, které se zabývají ekologií, stravovacími návyky a změnou klimatu. Přihlas se vyplněním přihlášky nejpozději do 2.listopadu. Víc o projektu i o místě konání se dozvíš v infopacku.

Projekt je podpořen granty Erasmus+. Jídlo a ubytování je hrazené, cestovné do výše 275 € bude účastníkům zpětně proplaceno. Součástí projektu je i osobní setkání s členy Be International a ostatními účastníky v Brně, s cílem seznámení se mezi sebou, přípravy na projekt a následné evaluace. Za projekt vybíráme poplatek 400 Kč, který slouží k administraci projektu, k možnosti uspořádat setkání v Brně a k následné možnosti zorganizování navazující aktivity po skončení projektu za podpory Be International.