Věříme ve svatou trojici aktivismus – vzdělávání – glokálnost. 

Chceš i ty měnit svět? 

Přidej se! Buď International!

Přijď 23. října od 19.30 do Bajkazylu a zjisti o zapojení se do Be International víc. 

Začneme informačním World Café, kde ti naši koordinátoři a koordinátorky představí, jak jdeme za představou světa, ve kterém mladé lidi učení baví a jsou angažovaní. 

Metody neformálního vzdělávání? Možnost cestovat, učit se, dobrovolničit a objevovat diverzitu? Žádné nudné přednášky. Vyber si, které z témat tě zajímá a zeptej se přímo našich členů a členek, kteří jsou připraveni zasvětit tě do tajů našeho fungování. Zapojíme každého, kdo chce měnit svět

Hledáme dobrovolníky, kteří věří v propojování různých kultur:
– skrz lokální projekt česko-syrské komunity SYRECZECH
– skrz EDS – Evropskou dobrovolnou službu
– skrz účast na krátkodobých vzdělávacích Erasmus+ projektech
– skrz kouzlo médií, grafiky a propagandy
– skrz čísla, grafy, účtenky a daně

Dál se ti představí zajímaví lidé z občanské společnosti, a to zábavným stylem PechaKucha – rychle, stručně a k věci. Budou to lidé, kterým něco vadilo a chtěli víc, než si jen stěžovat. Rozhodli se pro změnu. A ty zjistíš, že možné je všechno. Systémová změna, genderová rovnosti i chození po vodě.

Pokud budeš mít víc otázek, můžeš si svoje aktivistické idoly odchytit pozdejí na baru.

A potom bude párty. Diverzity si vážíme neomezeně a promítá se i do našeho hudebního vkusu. Na afterparty proto bude všechno, od africké sambády ke kavkazským rytmům, indicko-pakistánským repům až po neposlušná techna.

Zjistíš, že nejdřív změnu následuješ a potom se jí staneš. Jinak zhyneš.

Budou nálepky, budou tetovačky, budou odznáčky. Laťka mainstreamu a komerce je příliš nízko, tak ji přeskoč. Buď International a pojď s námi za hranice vzdělávání.