Máš projekt? Přesvědč řidiče taxíku, že je dost cool a máš vyhráno. Nebo se inspiruj ostatními nápady. Nebo se jen přijdi pobavit 6. února 2014 od 18.00 do Štábu.

TAXI DRIVER SPEECH je setkání všech nadšených mladých lidí, kteří chtějí získat podporu a tým pro své nápady a zrealizovat je třeba s pomocí Be Internatonal.

Všichni už někdy slyšeli o “elevator speech”, způsobu představování nápadů ve velmi krátkém čase, kdy člověk jede ve výtahu se supervlivným byznysmenem, kterému musí svůj projekt “prodat”.

Protože nás okouzluje východní poetika mnohem víc než korporační kravaťáci a byznyscentra, zveme všechny na divokou jízdu tbiliským taxíkem, kdy je potřeba zvědavému řidiči povědět to nejlepší o sobě, aby nás dovezl tam, kam chceme 🙂

Naší hlavní výzvou v tomto roce je poslechnout si a podpořit co nejvíce nápadů a zrealizovat projekty našich příznivců a účastníků mezinárodních projektů. Spousta z nich nás oslovuje a povídá nám s nadšením o svých plánech a nápadech. Strašně nás to těší a jsme přesvědčení, že v týmu se to lépe táhne. Chceme, aby se všichni šikovní lidé mohli spolu potkat, sdílet myšlenky a spojit síly.

Kde? TAXI DRIVERS SPEECH se bude konat v brněnské hubu východních krás pojmenovaném Štáb (ШТАБ) na Zelném trhu.https://www.facebook.com/vshtabe?fref=ts. Štáb je jediná kavárna v Brně, kde se platí za strávený čas a ne za konzumaci. Káva, čaj, vodní dýmka, něco na zub ~ neomezeně a zdarma. K dispozici máte projektor, skener, tiskárnu, stolní hry kuchyňku, pračku i dokonce sprchu. Taxi Driver Speech dostalo symbolickou cenu – za 1 hodinu ve Štábu zaplatíte 37Kč, 70 Kč za dvě hodiny, 93Kč za tři hodiny, 115 Kč za 4 hodiny a 138 Kč za 5 hodin pobytu a více. Zveme Vás vyzkoušet si tuto novinku ve světě kavárenských povalečů. Vítejte ve ŠTÁBu;-)

O kavárnách na čas si můžete přečíst v příspěvku Radiožurnálu: http://bit.ly/Mq5vFu

Kdy? Čtvrtek 6. 2. 2014, od 18.00. 

Co? Připojujeme také malý dotazník pro vystupující:
https://docs.google.com/forms/d/1ds9y2QOmxvD61cC4AB0vxU-PiiS-IHs7xfcnW7-N3Yg/viewform.

Chceš-li se zapojit se svým nápadem, napiš nám na info@beintetrnational.cz

Těšíme se na všechny příběhy i nesmlouvavé řidiče taxíků a maršrůtek.