Studentské hnutí za solidaritu je široká otevřená platforma, které je Be International součástí. Je tu, aby pozvedlo a kultivovalo debatu o současné tzv. migrační krizi a vyvracelo hoaxy, které se na ni nabalují (více ZDE )
A právě teď na toto téma rozjíždíme sérii přednášek/diskuzí na SŠ v Brně a okolí. Hledáme proto nadšence, kteří do toho půjdou s námi. 

Kdo se nám do našeho týmu hodí?
– VŠ studenti (ideálně 3. a vyššího ročníku), kteří studují obory týkající se migrační krize (politologové, religionisté, právníci, sociologové apod.) a neostýchají se o této problematice z pohledu svého studijního oboru mluvit,
– dobrovolníci, kteří přišli do kontaktu s migranty (např. na Bálkáně, v Řecku…) a rádi se o své zkušenosti podělí s ostatními

Líbí se ti, co děláme a rád bys přidal ruku k dílu?
Pak vyplň prosím tento dotazník.Už jsi dotazník vyplnil a chceš vědět více?
Přijď na schůzku v PONDĚLÍ 21.3. v 18:00 DO UNTRu (pod Café Falk) a dozvíš se, o co nám vlastně jde, jak budou přednášky na SŠ vypadat a jakou konkrétní roli v nich můžeš hrát ty. Součástí schůzky bude i malá “instruktáž” od našich zkušených členů, kteří vás zasvětí do průběhu přednášek předtím, než budete čelit přímo uším zvědavých středoškolských posluchačů.