Chtěl bys své okolí živější, zelenější a zároveň přátelštější jak k tobě, tak k přírodě? Nevíš, jak na to? Týdenní školení na pobřeží Baltského moře je ideální volbou pro každého volnomyšlenkáře, dobrovolníka či aktivistu, který se zajímá nebo se snaží praktikovat udržitelný rozvoj jak ve svém osobním, tak komunitním životě!

Během sedmi dnů si účastníci vyzkouší hned několik možností, kterými mohou efektivně zlepšovat své okolí. Formou neformálního vzdělávání se budou věnovat například městským zahrádkám, budou spolupracovat s místní komunitou a také s freak-bike workshopem/ festivalem Boltik Baik 2015, kde si vyzkouší vytvořit DIY freak bike se kterým v průvodu projedou třetí největší město Lotyšska.

Be International hledá tři odvážlivce, kteří se chtějí aktivně zapojit a podívat se do Lotyšska. Jak? Letadlem určitě ne  – Více informací najdeš v infopacku.

Ubytování a strava jsou hrazeny programem Erasmus +, 65% cestovného bude proplaceno do měsíce po školení, zbývajících 35 % potom v průběhu července.

Chceš jet? Pošli přihlášku do 13. 3. na prihlasky@beinternational.cz

liepaja_web_ru1