Nevíš, co po škole? Chceš nakopnout svou kariéru? Tak to nesmíš zmeškat projekt ’Build your own future’ v Estonsku. Podle průzkumů o nezaměstnanosti je většina z nás mladých nespokojená s našim životem po škole. Proto je extrémně důležité znát své silné stránky, cíle a zejména umět svou vysněnou kariéru naplánovat a zrealizovat!

Hledáme čtyři účastníky (18-25) a jednoho leadera! Dva z Vás se vydají do Estonska již od 4.8.2017 do 7.8.2017 na přípravné setkání a další tři se přidají 24.9.2017-2.10.2017.

Protože – „Když už je vše ztraceno, zůstává ještě budoucnost!“ David Bowie

Přihlášky posílej: zde (deadline pro posílání přihlášek je 25.6.) Do přihlášky napiš i jestli chceš být leader a jestli chceš jet na obě části nebo jen jednu!

Vice info najdeš v tomto PDFku.

Výměna mládeže je podpořena granty Erasmus+. Jídlo a ubytování je hrazené, cestovné do výše 275€ bude účastníkům zpětně proplaceno. Součástí projektu je i osobní setkání s členy Be International a ostatními účastníky v Brně a absolvování předodjezdové a popříjezdové schůzky s cílem seznámení se mezi sebou, přípravy na projekt a následné evaluace. Za projekt vybíráme poplatek 400 Kč, který slouží k administraci projektu, k možnosti uspořádat setkání v Brně a k následné možnosti zorganizování návazné aktivity po skončení projektu za podpory Be International.