Třetina všeho vyprodukovaného jídla na světě se vyhodí. Chceš vědět, jak pomoct k tomu, aby se to změnilo? Vyjeď s námi na výměnu mládeže, která se věnuje vztahu přírody a jídla.

S touto výměnou mládeže bychom chtěli dát mladým lidem příležitost získat dovednosti pro mikro zemědělství, zdravou produkci potravin, organizovat akce zaměřené zodpovědné stravování a prozkoumat kuchyně různých kultur. Samozřejmostí je i zábava a poznávaní ostatních kultur účastníků z Francie, Řecka, Itálie, Španělska a Holandska.

Máš rád jídlo? Tam se přihlas! Vyplň přihlášku zde nejpozději do 27.8.

Více info najdeš zde.

Výměna mládeže je podpořena granty Erasmus+. Jídlo a ubytování je hrazené, cestovné do výše 250€ bude účastníkům zpětně proplaceno. Součástí projektu je i osobní setkání s členy Be International a ostatními účastníky v Brně s cílem seznámení se mezi sebou, přípravy na projekt a následné evaluace. Za projekt vybíráme poplatek 400 Kč, který slouží k administraci projektu, k možnosti uspořádat setkání v Brně a k následné možnosti zorganizování návazné aktivity po skončení projektu za podpory Be International.