logo_bílé pozadí

Každý mladý člověk má témata, která mu nejsou lhostejná, a chtěl by v této oblasti něco podniknout. Aktivátor je projekt BeInternational, který podporuje mladé lidi v jejich iniciativách na zlepšení společnosti, učí je novým znalostem a dovednostem, které zvýší jejich uplatitelnost a zjednoduší vstup na pracovní trh, a zároveň přispěje k řešení palčivých společenských problémů, které trápí mladé lidi.

Během aktivátoru tě vytrénujeme v projektové logice, v tom jak organizovat a koordinovat projekty, jak na komunikaci a PR – prostě všechno, co potřebuješ vědět! V rámci školení dostaneš i malý grant, který budeš moct použít na realizaci svého projektu, a uvést vše, co se naučíš do praxe! Zní to dobře?

Přihlas se teď!

V rámci aktivátoru proběhne jedno víkendové školení (28-30. října 2016 v Brně), dva odpolední školení (10. listopadu a 23. listopadu od 15.30-19.00 v Brně), zároveň se budete moci setkat člověkem z praxe, který vám na váš projekt poskytne zpětnou vazbu, poradí, co by se mohlo zlepšit a pomůže vám s jeho propagací.

Na aktivátor se můžete přihlásit do 9. října zde.

Aktivátor je podpořen z grantu TGM.

logo sapmu