Zapoj se do Be International a vyjeď s námi za hranice vzdělávání. Nabízíme účast na třífázovém školení “All in the Same Boat” s přesahem na lokální úroveň. Chceš být aktivní a přenést zahraniční zkušenost na lokální level?

Boj proti nenávistným projevům ve společnosti je jedním z hlavních témat, kterým se Be International dlouhodobě zabývá. I proto jsme rozběhli lokální projekty Syreczech a Hate Free Cities. Chceme je rozjet ještě víc, a to ideálně i s tvojí pomocí. Nabízíme ti účast na třífázovém mezinárodním školení a to, co se na něm naučíš, pak můžeš využít ve spolupráci s námi!

 1) 27.2.-8.3. Porto, Portugalsko: Školení se zaměřuje na rozvoj tvých kompetencí jako pracovníka s tématem nenávistných projevů a boje proti nim.

 Mezifáze: Série workshopů, které zorganizuješ ve své režii s naší podporou. Workshopy by měly cílit na mladé lidi, které zajímá téma „hate speech“.

 2) Květen 2017, Bansko, Bulharsko: Výměna mládeže, které se zúčastní jeden z účastníků první fáze a čtyři motivovaní mladí lidé, kteří se zapojili do workshopů z první mezifáze. Ve druhé fázi je v plánu simulace tvorby kampaní a zkoušení si její realizace na vlastní pěst.

 Mezifáze: Tvorba a implementace anti-hate speech kampaně zpět na lokální úrovni.

 3) Červen 2017, Rotterdam, Nizozemí: Tvorba bookletu s příklady dobré praxe. Evaluační a plánovací setkání. Co dál? Jak v tématu boje proti HS prokračovat?

Mezinárodní fáze jsou financovány z programu Erasmus+, strava a ubytování jsou pro účastníky zdarma a cestovní náklady ti budou proplaceny.

Kompletní informace najdeš v infopacku.

Přihlášky přijímáme do 14.12..