Tbilisi, Gruzie, 2022

Chtěl*a by si získat různé zkušenosti s prací v neziskové organizaci? Máme pro tebe nabídku dobrovolnictví v gruzínské neziskovce Tbilisi youth center, která vytváří příležitosti pro mladé lidi, jak se zapojit do občanského života a podílet se na zlepšování jejich prostředí. Plánovaný odjezd na dobrovolnictví je v únoru 2022 a potrvá do konce září 2022.

Hledáme 1 dobrovolníka*dobrovolnici, který*a má motivaci naučit se nové věci, vyzkoušet si dobrovolnictví v mládežnické organizaci a poznat zajímavé lidi. Více informací o projektu se dozvíš zde.

Jak se přihlásit? Stačí zaslat CV a motivační dopis na adresu evs@beinternational.cz.

Co byste měli o Evropském sboru solidarity vědět předtím, než se přihlásíte? ESC není odbornou stáží ani pracovním úvazkem. Je to prostor pro vaše učení. Stanete se dobrovolníkem nebo dobrovolnicí. Budete mít čas pro sebe a na cestování, ale zároveň se od vás očekává iniciativnost a aktivní přístup.

Naše koordinátorka ESC Kate vám před odjezdem pomůže s praktickým i teoretickým rozměrem tohoto dobrovolnického výjezdu. Hostitelská organizace hradí náklady spojené s vaším dobrovolnictvím, kromě bydlení pokrývá také cestovní náklady, kapesné a stravu.

Vycestování během korony: Přestože Gruzie je momentálně pro Českou republiku uzavřená, pro účely dobrovolnictví bude vstup do země povolen.