Chceš pomoct životnímu prostředí a trávit dva měsíce na pláži s mořskými želvami? Máme tady něco pro tebe! Díky Evropským sborům solidarity můžeš vyjet do Turecka a stát se dobrovolníkem.

Hledáme 2 dobrovolníky/dobrovolnice , kteří/které se vydají od 10. července do 9. září 2020 pomáhat s úklidem pláží při městě Mersin a ochranou želv a jejích mláďat. Dobrovolníci a dobrovolnice mohou navíc využít kurzy tureckého jazyka. Více informací můžeš najít v infopacku.

Jak se přihlásit? Stačí zaslat CV a motivační dopis na adresu evs@beinternational.cz. Čas máš do 1. července!

Co byste měli o Evropském sboru solidarity vědět předtím, než se přihlásíte? ESC není odbornou stáží ani pracovním úvazkem. Je to prostor pro vaše učení. Stanete se dobrovolníkem nebo dobrovolnicí. Budete mít čas pro sebe a na cestování, ale zároveň se od vás očekává iniciativnost a aktivní přístup.

Naše koordinátorka ESC Wanda vám před odjezdem pomůže s praktickým i učícím rozměrem tohoto dobrovolnického výjezdu. Hostitelská organizace hradí náklady spojené s vaším dobrovolnictvím, kromě bydlení pokrývá také cestovní náklady, kapesné, zdravotní pojištění a stravu.