Zajímá tě spojení umění a psychologie? Chceš se dozvědet jakými způsoby lze umění využít pro osobní vývoj? Máme pro tebe jedinečnou šanci vyjet na roční dobrovolnictví v Rumunsku, které sa zaměřuje právě na neomezení potenciál umění na psychický rovoj a zdraví.

Hledáme 1 dobrovolníka/dobovolnici se zájmem, kterému/které je mezi 17 a 30 let inklinuje k umění a má zájem o psychologii a další sociální vědy.

Kde se projekt koná?

Ve třetím největším měste Rumunska Cluj-Napoca, které je přímo ve srdci Transylvánie. V tomto pěkném městě strávíš 12 měsíců.

Co budeš v rámci ESC dělat?

Budeš spolupracovat s místními dobrovolníky psychology při vytváření, organizaci a usnadňování workshopů osobního rozvoje založených na různem umění (hudba, malba, divadlo, tanec atd.) a na neformálních metodách vzdělávání. V různých fázích projektu uspořádáte tyto workshopy pro děti ve věku 11–13 let, ve škole, pro teenagery ve věku 15–18 let, na střední škole a pro dospělé, na veřejných místech.

Jak se přihlásit?

Napiš nám mail s tvým CV a motivačním dopisem na adresu evs@beinternational.cz. Pokud se chceš dozvědet víc, další informace nalezneš v infopacku.