Zkus něco nového. Vydej se za dobrodružstvím, které prospěje nejen tobě, ale pomůže i životnímu prostředí v Turecku. Hledáme 1 dobrovolníka nebo dobrovolnici, které se vydají od 20. října do 17. prosince 2019 pomáhat s úklidem pláží při městě Mersin a ochranou želv a jejích mláďat. Dobrovolníci a dobrovolnice mohou navíc využít kurzy tureckého jazyka.

Vyjeď do zahraničí skrz Evropský sbor solidarity. Individuální dobrodružství v zahraničí, díky kterému poznáš sám nebo samu sebe, život v novém prostředí, zvedneš si sebevědomí, naučíš se plno nových věcí a pomůžeš svým dobrovolnictvím ostatním.

Do 1. října 2019 čekáme na přihlášky a motivační dopis v angličtině, který posílejte na email evs@beinternational.cz. Detailní informace o projektu najdete v infopacku.

Co byste měli o Evropském sboru solidarity vědět předtím, než se přihlásíte? ESC není odbornou stáží ani pracovním úvazkem. Je to prostor pro vaše učení. Stanete se dobrovolníkem nebo dobrovolnicí. Budete mít čas pro sebe a na cestování, ale zároveň se od vás očekává iniciativnost a aktivní přístup.

Be International vás na ESC připraví. Koordinátorka ESC Wanda, vám před odjezdem pomůže s praktickým i učícím rozměrem tohoto dobrovolnického výjezdu. Hostitelská organizace hradí náklady spojené s vaším dobrovolnictvím, a kromě bydlení pokrývá grant ESC také cestovní náklady, kapesné, zdravotní pojištění a stravu. Pojď dobrodružství naproti a přihlas se!