Pár slov závěrem od účastnic projektu Alči, Zuzky, Verči a Lucky si můžete přečíst v příspěvku “Očima českých účastnic: epilog k projektu “East – West: On Intercultural Dialogue”

———-

Spuštíme registraci na letní návykovou dávku mezinárodních projektů!

Projekty jsou financovány z programu Youth in Action. Vy platíte jen 30% cesty a zbytek nákladů hradí organizátoři, ideální balení na cesty;)

Jako první představujeme projekt East – West: On Intercultural Dialogue, který se pořádá v Polsku, od 18. do 23. 7. 2013 a Be International hledá 4 účastníky!

Země bývalého Sovětského svazu a členské státy Evropské unie na šestidenní východoevropské družbě v Krakově. Čím se můžeme inspirovat a jaká spojení mezi námi přetrvávají? Projekt je určen pro zájemce o nevládní společnost nad rámec členských zemí EU, s chutí cestovat, bavit se a vzdělávat. Naučíte se, jak na organizaci vlastních mezinárodních setkání. Organizátorem je Instytut Wschodnich Inicjatyw a výstupem bude nadevropská spolupráce na dalších projektech. Program si můžete prohlédnout níže.  V dokumentech najdete přihlášku na projekt, tu prosím vyplňte a zašlete do středy 26. června 2013 na info@beinternational.cz.

Těšíme se!

Vaše Be International

 

 

 

Program