Letní mezinárodní jízda pokračuje. Vydejte se na Kavkaz s jedním z nabízených mezinárodních školení:

1) Social Media – Social You: Kavkazské dobrodružství 2.0!

Trénink v Gruzii pro všechny geeky, technologické early adopters, blogery, závisláky na sociálních sítích, nebo jejich úplné hatery! Přihlaste se na školení Be International nazvané “Social Media – Social You” a diskutujte s mladými lidmi z dalších pěti zemí o smyslu sociálních médií. Projekt se koná 26. 8. až 2. 9. v Kobuleti, na programu bude trocha teorie, setkání s experty a hodně praxe!

Deadline pro přihlášky je 8. července. Hledáme 4 účastníky. Infopack si prohlédněte níže a přihlášku, kterou stáhnete na tomto odkazu, zasílejte na secretary@beinternational.cz.

2) Letní škola: Visegrad and Eastern Partnership: Finding Common Spirit, Building Bridges

Projekt zaměřený na studenty mezinárodních vztahů, politických věd, evropských studií, sociologie nebo ekonomie ve věku 20-25 let, kteří se zajímají o EU, Východní partnerství, jihokavkazský region a youth policies.

Letní škola se koná od 25. srpna do 2. září v přímořském Batumi. Ve spolupráci s European Youth Centre Břeclav hledáme 5 účastníků.

Zájemci musí do 1. července napsat krátkou esej reflektující Východní partnerství. Přihlášku, ve které najdete více informací, si stáhněte tady. Vyplněnou přihlášku pošlete na email eycb.info@gmail.com. Do emailu uveďte, že info o  projektu máte od Be International;-)

 

 

InfopackSMSY Georgia