1. Punk na školení ve Velké Británii. 12. – 21. 12. 2013, Northampton. 

Ve Velké Británii se chystá ultrazajímavé a neobvyklé školení o relativismu a komplexitě kulturních rozdílů. Buďte s Be International u toho!

Projekt “Differences Challenge Assumptions” pokoří komfortní zóny účastníků a pohraje si s konstrukty, které jsou naší součástí. Netradičními metodami experimentálního vzdělávání přiblíží mezikulturní učení a nakopne soft skills mladých aktivních lidí. Více o projektu se dozvíte ve výzvě.

12. – 21. prosince se v britském Northamptonu sejde 24 lidí.
70% cestovaného, ubytování a stravu v plné výši za vás uhradí hostitelská organizace.

Školení je určeno účastníkům, kteří už se mezinárodních projektů účastnili. Ve středu 6. listopadu končí uzávěrka pro sběr přihlášek. Přihlášku si stáhněte zde a pošlete přímo organizátorům na andreea_loredana_psi@yahoo.com.

 

 

2. Model Evropské Unie, 12. – 15. 12. 2013, Bratislava

Vžijte se do role poslanců Evropského parlamentu a vyzkoušejte si, jak se dělá politika a jak chutná zakázané politikaření. Simulace Evropské unie využívá výhod experimentálního učení a kombinuje neformální vzdělávání, které přivede účastníky z Polska, Chorvatska, Velká Británie, Rumunska a ČR dohromady. Podrobné informace o projektu si přečtěte tady.

Strava a ubytování jsou zajištěny hostitelskou organizací, která také hradí 75% ceny cestovného. Účastnický poplatek je 60 euro, kterým účastníci přispějí na stravu, ubytování v pěkném hotelu a další náklady na projekt.

Hledáme 5 účastníků. Přihlášky posílejte do pátku 8. listopadu na info@beinternational.cz.

Zimním projektům hurá hurá hurá!