Zkus něco nového. Vydej se za dobrodružstvím, které prospěje nejen tobě, ale pomůže i životnímu prostředí v Turecku. Hledáme 1 dobrovolníka nebo dobrovolnici, kteří se vydají od 28. října do 22. prosince 2018 pomáhat s úklidem pláží, vzděláváním dětí ve školách o enviromentálních výzvách, připravovat mediální výstupy a kreativní workshopy pro místní o ochraně životního prostředí.

Zkus Evropskou dobrovolnou službu. Individuální dobrodružství v zahraničí, díky kterému poznáš sám nebo samu sebe, život v novém prostředí, zvedneš si sebevědomí, naučíš se plno nových věcí a pomůžeš svým dobrovolnictvím ostatním.

Do 15. října 2018 čekáme na přihlášky a na email evs@beinternational.cz pošlete motivační dopis v angličtině. Detailní informace o projektu najdete v infopacku a v tomhle videu od bývalých dobrovolníků se můžete podívat, jak takové dobrovolnictví může vypadat.

Co byste měli o Evropské dobrovolné službě vědět předtím, než se přihlásíte? EVS není odbornou stáží ani pracovním úvazkem. Je to prostor pro vaše učení. Stanete se dobrovolníkem nebo dobrovolnicí. Budete mít čas pro sebe a na cestování, ale zároveň se od vás očekává iniciativnost a aktivní přístup.

Be International vás na EVS připraví. Koordinátorka EVS Klára, která má za sebou dobrovolnou službu v Gruzii, vám před odjezdem pomůže s praktickým i učícím rozměrem této EVS. Hostitelské organizace hradí bydlení a kromě bydlení pokrývá grant na EVS také cestovní náklady, kapesné, zdravotní pojištění a stravu. Pojď dobrodružství naproti a přihlas se na EVSku!