Chceš se dále rozvíjet v práci s mládeží, strategickém plánování a organizaci různých eventů? Vyjeď na krátkodobou Evropskou dobrovolnou službu do Lotyšska! Díky EVS poznáš sám nebo samu sebe, život v novém prostředí, zvedneš si sebevědomí, naučíš se plno nových věcí a pomůžeš svým dobrovolnictvím ostatním.

Máš vztah k umění, zkušenosti v oblasti umění, řemesel nebo restaurování? Dokážeš pracovat samostatně ale i v týmu? Chceš organizovat workshopy a eventy pro lokální komunitu? A tvůj věk je mezi 21 a 30 let? Pak je tato EVS pro tebe jak stvořená!

Kde svojí EVS strávíš?

V centru pro umělce SERDEv malebném městečku Aizputes.

Jak dlouho bude tvoje EVS trvat?

Od května do půlky září 2018.

Co budeš dělat?

Náplň tvojí EVS si určíš po konzultaci s pracovníky centra, protože jejich zázemí a aktivity jsou doopravdy široké. Umělecké centrum SERDE organizuje programy pro umělce, kde jim pracovníci s mládeží pomáhají pracovat s praktickými a technickými problémy a také je představují je místní komunitě. Organizuje i akci “Applethink”, kde se setkávají lokální umělci a místní obyvatelé. SERDE má i studio na zpracování keramiky, fotolaboratoře, dílny na práci s kovem nebo dřevem. Záleží jenom na tvé aktivitě a angažovanosti – můžeš vytvářet vlastní eventy, workshopy nebo setkání s umělci, případně asistovat zkušenějším lektorům.

Více informací najdeš zde.

Pošli svoje CV a motivační dopis na adresu smg.serde@gmail.com co nejdříve! 😊