Chceš získat víc zkušeností s prací s mládeží? Chceš si zkusit zorganizovat aktivity pro mladé? Vyjeď na Evropskou dobrovolnou službu do Lotyšska! Díky EVS poznáš sám nebo samu sebe, život v novém prostředí, zvedneš si sebevědomí, naučíš se plno nových věcí a pomůžeš svým dobrovolnictvím ostatním.

Kde svojí EVS strávíš?

V lotyšské vesničce Vaiņode, která je sice malá ale o to zelenější! Nachází se na hranici s Litvou.

Jak dlouho bude tvoje EVS trvat?

Ideálně by měla trvat od října nebo listopadu 2018 do července 2019, ale můťeš zůstat i déle. V případě, že by jsi potřeboval/a s daty pohnout s příjímací organizací se můžeš dohodnout.

Co budeš dělat?

Možností máš mnoho! K dispozici budeš mít centrum pro mládež, kde můžeš tvořit program dle tvých zájmů a vášní! Ku příkladu můžeš se studenty pracovat na digitálních novinách, animacích nebo filmech, nebo organizovat taneční, diskuzní nebo divadelní aktivity. Dále se můžeš věnovat i zlepšování schopností mladých, být jejich koučem a mnohé jiné. Záleží doopravdy jenom na tobě a na tvé dohodě s koordinátorem projektu. Celý seznam aktivit, které můžeš dělat a další info nalezneš zde.

Pošli svůj životopis a motivační dopis na vikabula@inbox.lv do 5. října 2018. Jestli máš nějaké otázky, nebo se chceš poradit, kontaktuj naší EVS koordinátorku Klárku.