Pracuješ s mládeží, baví tě organizovat různý akce a v hlavě držíš nápad na skvělý projekt, ale Česká republika není správný místo na jeho implementaci? Vyjeď na rok do Portugalska a zapoj se do místního mládežnického centra, které pomáhá mladým lidem ze sociálně slabších čtvrtí Lisabonu.

Je ti 18 až 30 let? Díky Evropským sborům solidarity máš jedinečnou příležitost pomoct svojí prací znevýhodněné mládeži, získat nové dovednosti, naučit se organizovat akce nebo tvořit grafiku (anebo taky surfovat) a poznat nové zajímavé lidi.

Kde se projekt koná?

V Lisabonu, hlavním městě Portugalska plného křivolakých uliček a nádherných azulejos, typických portugalských kachliček.

Kdy se koná?

Délka pobytu je dvanáct měsíců, konkrétně od 1. března 2019 do 29. února 2020.

Co budeš v rámci ESC dělat?

V mládežnickém centru budeš pomáhat mladým lidem s domácím úkoly, podporovat jejich aktivity a připravovat sportovní akce nebo umělecké či řemeslné workshopy. Naučíš se vytvářet propagační materiály jako jsou plakáty, videa a fotky. Při zapojovaní mladých lidí do aktivit zjistíš všechno, co se dá vědět o metodách neformálního vzdělávaní. Více informací najdeš zde.

Jak se přihlásit?

Pošli mail na adresu evs.bola@a-spin.pt, který bude obsahovat tvůj životopis, motivační dopis a návrh na projekt, který bys rád*a v centru Bola p’ra frente organizoval*a. Jestli máš nějaké otázky, nebo chceš poradit, napiš nám na mail evs@beinternational.cz!