Špatně placená práce bez smyslu? Studium, které tě nebaví? Rozhoduješ se, co dál se životem? Zkus Evropskou dobrovolnou službu. Individuální dobrodružství v zahraničí, díky kterému poznáš sám nebo samu sebe, život v novém prostředí, zvedneš si sebevědomí, naučíš se plno nových věcí a pomůžeš svým dobrovolnictvím ostatním.

Be Aware and Create Awareness, Turecko, červen-červenec 2018 anebo srpen-září 2018. Dva měsíce dobrovolnictví na pomoc mořským želvám na tureckém pobřeží.

Do 30. dubna 2018 čekáme na přihlášky dobrovolnic a dobrovolníků, kteří by v létě na dva měsíce v jednom z turnusů vyrazili do Turecka. Tam se budou věnovat udržování životního prostředí želv, a to především čištění pobřeží, kde kladou svá vajíčka, ale taky přípravě mediálních výstupů a kreativních workshopů pro místní o ochraně životního prostředí.

Detailní informace o projektu najdete v infopacku a v tomhle videu od bývalých dobrovolníků se můžete podívat, jak to celé vypadá! Přihlaste se do 30. dubna vyplněním téhle přihlášky a na email evs@beinternational.cz pošlete motivační dopis v angličtině.

Co byste měli o Evropské dobrovolné službě vědět předtím, než se přihlásíte? EVS není charitou ani pracovním úvazkem. Je to prostor pro vaše učení. Stanete se dobrovolníkem nebo dobrovolnicí. Budete mít čas pro sebe a na cestování, ale zároveň se od vás očekává iniciativnost a aktivní přístup. Be International vás na EVS připraví. Koordinátorka EVS Klára, která má za sebou dobrovolnou službu v Gruzii, vám před odjezdem pomůže s praktickým i učícím rozměrem této EVS. Hostitelské organizace hradí bydlení a kromě bydlení pokrývá grant na EVS také cestovní náklady, kapesné, zdravotní pojištění a stravu. Pojď dobrodružství naproti a přihlas se na EVSku!