Máme recept na to, jak smysluplně strávit léto a při tom být u moře a na cestách.

Nabízíme 3 mladým lidem příležitost zapojit se do Evropské dobrovolné služby v Gruzii a stát se součástí festivalu elektronické hudby GEM FEST. Od 1. července do 14. srpna nahlédnou dobrovolníci a dobrovolnice z pěti různých zemí za oponu života mladých lidí v Gruzii, naučí se s těmito mladými lidmi pracovat a propagovat hudební festival. Do této mezinárodní skupiny hledáme právě 3 mladé lidi ve věku 18 až 30 let, kteří žijí v Česku. Více informací o dobrovolnictví na GEM FEST najdete v infopacku pod tímto příspěvkem. Recenzi festivalu z minulého roku od Felixe, který bude skupinu dobrovolnic a dobrovolníků koordinovat, čtěte tady.

Na přihlášky se těšíme do 20. června. Jak se přihlásit? Vyplňte krátký dotazník a na email evs@beinternational.cz pošlete motivační dopis v angličtině v maximální délce 300 slov, ve kterém představíte, proč byste se chtěli účastnit jako dobrovolníci festivalu GEM FEST. Nejde o to udělat dojem seznamem stáží a zkušeností, ale nastínit nám, co byste se chtěli během EVS naučit a jak vám to v profesním i osobním životě může pomoci. Pokud potřebujete s anglickým motivačním dopisem podpořit, napište na eds@beinternational.cz anebo zavolejte na 736 435 829. Do 22. června vám dáme vědět, zda jsme vás vybrali.

Co byste měli o Evropské dobrovolné službě vědět předtím, než se přihlásíte? EVS není charitou ani pracovním úvazkem. Je to prostor pro vaše učení. Stanete se dobrovolníky nebo dobrovolnicemi gruzínské nevládní neziskové organizace Droni. Budete mít čas pro sebe a na cestování, ale zároveň se od vás očekává iniciativnost a angažovanost. Be International vás na EVS připraví. Koordinátorka EVS Klára, která má dobrovolnou službu v Gruzii za sebou, vám před odjezdem pomůže s praktickým i učícím rozměrem této EVS. Droni hradí bydlení a kromě bydlení pokrývá grant na EVS také cestovní náklady, kapesné, zdravotní pojištění a stravu.

Infopack_Arti-Vate Your Creativity Through EVS 2.0