Cestovatelské sny a tužby všech dobrodruhů bývají nejsilnější v létě. Be International podporuje chutě všech mezinárodních duší a přináší nabídku na další last minute projekty. Všechny projekty uhradí 70% cestovních nákladů, kompletní stravu i ubytování, v případě Ázerbájdžánu i 100% nákladů na víza.

Uzávěrky pro přihlášky se blíží! Přihlášku najdete na webu Be International, vyplňte ji a pošlete do termínů uvedených u jednotlivých projektů na info@beinternational.cz. Zažijte léto jinak!

 

1) “Capacity building for unemployment youth trough non-formal education”. Bosna a Hercegovina, 16. – 25. 8. 2013, Prijedor.

Soft skills školení o tom, jak být úspěšný u přijímacím pohovoru a najít práci snů. Informace od organizátorů najdete v tomto dokumentuPřihlášku pošlete do neděle 4. srpna na info@beinternational.cz.

 

2) “Find Your Rights with the Nature”. Vzdělávání o lidských právech outdoorovými metodami. Ázerbájdžán, 1. – 8. září. 

Reportáž od účastníků projektu si můžete přečíst tady

.Kurz v Šaki v Ázerbájdžánu představí outdoorové aktivity jako metodu, jak pracovat s tématy lidských práv a enviromentálními otázkami. Kavkazské hory, ve kterých je město Šaki ukryté, jsou úžasným místem, které projekt hostí. Podrobnější informace najdete na tomto odkaze. Přihlášku pošlete do úterý 6. srpna na info@beinternational.cz.

 

3) “Young Leaders for Positive Change”. O vůdcovství mladých lidí v Gruzii, Kobuleti. 22. – 29. září. 

Školící kurz v přímořském Kobuleti otevře témata vůdcovství mladých lidí, motivace a managementu projektů. Přihlášku pošlete do úterý 6. srpna na info@beinternational.cz.

Young Leaders for Positive Change